Cena : 17500.00 Jacek Miklasiewicz
25-10-18 104 Odsłon

Maszyna do Natrysku Pianki Poliuretanowej NewTek™  NT-300 Pro to profesjonalne urządzenie starszej generacji do natrysku pianki poliuretanowej i spieniania poliuretanu, stanowiące tanie rozwiązanie konkurencyjne dla maszyn z półki niskiej Sanwerk™, wyższej - Graveco ® oraz najbardziej uznanej i popularnej w Europie linii Wintermann ® Pro.
NewTek™  NT-300 Pro to maszyna zasilana powietrzem o średnim potencjale, standardowych grzewczych wężach i zwartej budowie.
Agregat do spieniania poliuretanu NewTek™  NT-300 Pro jest wykorzystywany w małych firmach budowlanych gdzie nie ma potrzeby zastosowania drogiego kompresora śrubowego do zasilania powietrzem. NewTek™  NT-300 Pro sprzęt udoskonalony przez inżynierów i ustępujący parametrami tylko wybranym urządzeniom natryskowym.
Reaktor do piany NewTek™  NT-300 Pro wyposażony jest w węże grzewcze, pistolet natryskowy, pompy transferowe - istnieje możliwość dokupienia atrakcyjnego w cenie i jakości włoskiego kompresora dwutłokowego w pełni obsługującego maszynę oraz opcjonalne mieszadło.
Reaktor do piany NewTek™  NT-300 Pro, zamysłem projektantów było stworzenie maszyny taniej w zakupie i zdolnej obsłużyć duże powierzchnie przy udziale minimalnej ilości personelu. Rozwiązania techniczne zastosowane w tej maszynie należą do najprostszych jakie można zastosować w reaktorach do piany PUR, dzięki temu maszyna jest łatwa w obsłudze i naprawie.
Reaktor do piany NewTek™  NT-300 Pro stanowi wyjątkowo niskobudżetową konkurencję dla marki Wintermann ®, która jako jedna z nielicznych marek posiada tak duże zaufanie klientów. Nie tylko klienci przekazują nam referencje i opinie potwierdzające ich zadowolenie  (wybrane referencje klientów z Polski otrzymają Państwo na życzenie). Referencji mamy tak dużo, że nie sposób je umieścić w żadnej z ofert jednocześnie.
NewTek™ NT-300 to sprzedawany pod różnymi markami produkt niskobudżetowy posiadający ogólnie dostępne komponenty, zamysłem projektantów było stworzenie maszyny taniej w zakupie i zdolnej obsłużyć średnie powierzchnie przy udziale minimalnej ilości personelu. Rozwiązania techniczne zastosowane w tej maszynie należą do najprostszych jakie można zastosować w reaktorach do piany PUR, dzięki temu maszyna jest łatwa w obsłudze i naprawie.
NewTek™ NT-300 stał się naszą odpowiedzią na potrzeby nasze i Państwa. We współpracy z fabrykami piany PUR oraz naszymi klientami stale rozwijamy technologie natryskowe w Polsce.
Serdecznie Państwa zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, niestety nie mamy żadnych technicznych możliwości pokazać Państwu zdjęcia setek naszych klientów w jednym miejscu, załączamy jedynie wybrane zdjęcia urządzeń dostarczonych do klienta.
Pokazy w naszej firmie są nieodpłatne, zapraszamy serdecznie i dziękujemy za uznanie Państwa okazane nam w postaci serdecznych życzeń kolejnego sukcesu na rok 2019!
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami, oferujemy pełen wybór części i urządzeń do piany. Jako jedna z nielicznych firm doradzamy, informujemy, szkolimy i przede wszystkim obalamy mity pokrywania polimocznikiem, hybrydą polimocznikową i pianami specjalnymi - zapraszamy do kontaktu, dobierzemy nieodpłatnie właściwą maszynę do piany i polimocznika.
Jesteśmy projektantami maszyn, entuzjastami i przy okazji handlowcami, nasz zakład jako jeden z nielicznych wywodzi się z kasty projektantów systemów i wykonawców natrysku, a nie jest firmą wyłącznie nastawioną na sprzedaż.
Referencje dla naszych marek wystawiają również największe, najbardziej znane i najpotężniejsze fabryki, które produkują komponenty do piany PUR. Jest to ewenement na skalę światową, albowiem zyskać uznanie zarówno klientów, jak i fabryk piany PUR jest niezwykle trudno. O takie uznanie trzeba starać się wiele lat zachowując skrupulatnie bardzo dobrą jakość sprzętu i obsługi posprzedażnej.

Reaktor do Natrysku Pianki Poliuretanowej NewTek™ NT-300 jest produkowany i przeznaczony do pracy w małych i średnich firmach. Nie wymaga drogiego kompresora oraz generatora prądotwórczego, a przemyślana konstrukcja zasilania układów grzewczych redukuje obciążenia do minimum.
Mimo swoich rozmiarów, urządzenie natryskuje z powodzeniem większość dostępnych pianek zamknięto i otwartokomórkowych.
Rozwiązania techniczne zastosowane w oferowanym przez nas urządzeniu pozwalają na natrysk poliuretanu nawet w cięższych warunkach.
W modelu NewTek™ NT-300 zachowano kompatybilność z pistoletem naszym zdaniem wiodącym technicznie na rynku - Graveco® Raptor V.
TBH Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem i serwisem marki Newtek w Europie.
Zgodnie z polityką naszej firmy oferujemy rozbudowany system szkoleń i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń marki Newtek™, Sanwerk™, Graveco ® oraz najbardziej uznanej i popularnej w Europie linii Wintermann ® Pro.
Foldery urządzeń: www.newtek.pl

Informacje dodatkowe:
1. rozbudowany o wąż grzewczy: tak
2. pistolet natryskowy: tak
3. możliwość natrysku hybryd: tak
(prosimy o kontakt w celu ustalenia danych technicznych produktu chemicznego, dla polimoczników lepsza linia Wintermann ® Pro)
4. opcjonalne szkolenie: tak
5. leasing / kredyt: tak
Sierosław Bukowska 14

  Wyślij wiadomość

Related ads

Maszyna do Natrysku Pianki Poliuretanowej NewTek™ NT-1200 Pro

Maszyna do Natrysku Pianki Poliuretanowej NewTek™  NT-1200 Pro to najnowsze profesjonalne urządzenie do natrysku pianki poliuretanowej i spieniania poliuretanu, stanowiące rozwiązanie konkurencyjne dla maszyn z półki niskiej Sanwerk™, wyższej - Graveco ®…

Grawostar Laserman™ III XS

UWAGA! Bardzo ważna informacja dla klientów zainteresowanych zakupem lasera, ostrzeżenie o produktach podrabianych. Jeśli Państwo są zainteresowani zakupem laserów tego typu prosimy zapoznać się z ostrzeżeniami o produktach podrabianych. Na Państwa prośbę…

Znakowarka laserowa FIBER 20W i grawerka

Znakowarka laserowa FIBER 20W i grawerka Grawerka laserowa Grawostar Laserman™ eXpress wyposażona w źródło lasera o mocy 20W przeznaczona jest do grawerowania i znakowania kodów kreskowych, numerów serii, logotypów itd. Światło laserowe kierowane przez…

Report this ad